Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

gestempelt/*/(*) - Sammlung Nordd. Postbez. u. Elsaß-Lothringen Ausg. 1868/70 - versch. Erh.,

u.a. Nr. 23 (*), Nr. 25 u. 26 m. Federzugentw., a. 2 Schaubekbl., (53) F

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.12.2020 - 10:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.12.2020 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.12. - 16.12.2020