Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 149

** - Sehr schöne Sammlung DDR etc. Ausg. 1949/1984 - Sätze,

Blöcke und Einzelwerte, u.a. Goethe - Block **, Leipziger Messe mit Umschlag gestempelt, alle Marx - Blöcke gez. und ungez. **, sehr gute Erh., in gr. Steckb. MI angebl. ca. 5.740,-

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.12.2020 - 10:49

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.12.2020 - 10:49
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.12. - 16.12.2020