Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 220

*/gestempelt - Schöne Sammlung Bulgarien Ausg. 1879/1946 - m. Portom. u. Westthrazien,

u.a. D. Bes. Mazedonien Nr. 1/8 **, sign., meist gute Erh., in Schaubek-Klemmfederalbum F

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.12.2020 - 11:13

Dosažená cena: **
EUR 520,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.12.2020 - 11:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.12. - 16.12.2020