Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 520

*/gestempelt - Kl. Partie Armenien aus ca. 1919/20 (DASHNAR - Aufdrucke),

versch. Erh. und meist sign. Burer, auf 1 Steckk. MI angebl. ca. 2.400

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.12.2020 - 12:53

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.12.2020 - 12:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.12. - 16.12.2020