Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 631

gestempelt - Österr. Nr. 10 I im waagr. Pracht-Paar mit Einkreis-Stpl. "FELDKIRCH 21/9" Kartonpapier 0,12 mm,

gepr. mit Farbfotoattest Dr. Ferchenbauer, selten! F ANK ca. 1.400,-

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.12.2020 - 13:30

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.12.2020 - 13:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.12. - 16.12.2020