Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 647

gestempelt - Österr. Nr. 15 II mit klarem Teilstpl. BELLOVAR/RECOMMENDIRT,

Müller 1500 Pkte, etwas Patina, Befund Ferchenb. F

Expert: Herbert Kotal Herbert Kotal
+43-1-515 60-297

herbert.kotal@dorotheum.at

16.12.2020 - 13:35

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-297

herbert.kotal@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.12.2020 - 13:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.12. - 16.12.2020