Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 720

** - Österr. Nr. 219 C (2 Heller Eilm.) (LZ 11 1/2:12 1/2) postfr. Prachtstück,

sign. Zenker und Farbfotoattest Soecknick, F ANK 1.000,-

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.12.2020 - 14:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.12.2020 - 14:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.12. - 16.12.2020