Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1069

gestempelt - Lombardei-Venetien Nr. 2/4 H,

je mit deutlichen Balken oben, 10-Cent.-Marke sign. Puschmann (3), F

Expert: Herbert Kotal Herbert Kotal
+43-1-515 60-297

herbert.kotal@dorotheum.at

16.12.2020 - 15:58

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-297

herbert.kotal@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.12.2020 - 15:58
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.12. - 16.12.2020