Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 59

Auguste Legras - Schale,

Cristallerie de St. Denis, um 1930, olivgrünes Glas, geometrischer Dekor, teilweise tief geätzt, Dm. 26 cm, Wandund bezeichnet "Legras", winzige Schlagstell, am oberen Rand, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

25.11.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:

Auguste Legras - Schale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Szkło, porcelana i ceramika
Datum: 25.11.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online