Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071867/0001

Drei Wienveduten nach Balthasar Wigand

teilweise bezeichnet Hille, Aquarelle auf Papier, je 8 x 10 cm, Passep., gerahmt, (3) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

01.12.2020 - 10:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online