Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072029/0002

Englischer Künstler 19. Jhdt.

Bildnis eines Gentleman, rückseitig bezeichnet S. Thom. Hardy R. A., Öl auf Leinwand, 76 x 63,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

01.12.2020 - 10:02

Vyvolávací cena:

Englischer Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online