Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072029/0006

Deutsche Schule, 18. Jahrhundert

Ein orientalisch gekleideter Mann, Öl auf Leinwand, 42,2 x 35 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

01.12.2020 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online