Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072190/0003

Friedrich Strohmayer, 20. Jahrhundert

Stillleben mit Weinkrug und Jause, Aquarell auf Papier, 32x 40 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

01.12.2020 - 10:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online