Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072476/0011

Rudolf Alfred Höger

(Trossnitz 1877-1930 Wien) Holländischer Blumenmarkt, signiert R. A. Höger, Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

01.12.2020 - 10:06

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Rudolf Alfred Höger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online