Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057253/0010

Künstler, 19. Jahrhundert

Paar Landschaften mit Staffagefiguren, Feder in Schwarz, Bleistift, Aquarell auf Papier, 14,2 x 20 cm bzw. 14 x 22 cm, Passep., gerahmt, (2), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

01.12.2020 - 10:08

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Künstler, 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online