Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068090/0001

Künstler um 1900

Motiv aus Aachen, Blick auf die Kirche St. Johann-Baptist in Aachen-Burtscheid, Öl auf Leinwand, 94,5 x 76 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), leicht beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

01.12.2020 - 10:10

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online