Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065807/0005

Georg Friedrich Reichmann

(Münden 1798-1853 Hannover) "Das Eierlieschen", Portrait der Augusta Karoline von Cambridge (1822-1916), signiert (ligiert) G. Reichmann, Öl auf Leinwand, 38x 32,5 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

01.12.2020 - 10:11

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Georg Friedrich Reichmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online