Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066240/0001

Anton Doll

(München 1826-1887) Ein Flusstal, signiert, bezeichnet A. Doll München, Öl auf Leinwand, 59 x 89 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Neumeister München, Auktion 335, 2007, Lot 599; Privatsammlung Deutschland.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

01.12.2020 - 10:15

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Anton Doll

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online