Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071973/0001

Clara Sporleder *

(1880-1955; tätig in Düsseldorf) "Der Freier", betitelt, signiert Sporleder, Öl auf Leinwand, 50 x 63 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

01.12.2020 - 10:16

Vyvolávací cena:

Clara Sporleder *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online