Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071973/0002

Ch. Dankmeyer, um 1900

Holländische Flußlandschaft, signiert Ch. Dankmeyer, Öl auf Leinwand, 51 x 77 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

01.12.2020 - 10:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ch. Dankmeyer, um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 01.12.2020 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online