Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0030

Johann Werner, Österreich, Mitte 19. Jahrhundert

Huflattich, signiert Joh. Werner, Aquarell auf Papier, 23 x 30 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

01.12.2020 - 10:23

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online