Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0032

Anton Peisker

(tätig in Österreich um 1870) Landschaft, betitelt "Römerweg", signiert Anton Peisker, Aquarell auf Papier, 13,5 x 19,5 cm, Passep., gerahmt (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

01.12.2020 - 10:24

Vyvolávací cena:

Anton Peisker

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online