Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072224/0001

Künstler um 1900

Ländliche Szene aus Ungarn, Öl auf Holz, 21 x 27 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

01.12.2020 - 10:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 01.12.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online