Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073223/0001

Flämische Schule, 18. Jahrhundert

Wirtshausinterieur, Öl auf Leinwand, 45 x 50 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

01.12.2020 - 10:26

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online