Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0037

Österreich um 1830

Im Gebirge, signiert und datiert W. Pollek (?) (1)829, Aquarell auf Papier, 11 x 16 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

01.12.2020 - 10:30

Vyvolávací cena:

Österreich um 1830

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online