Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066897/0001

Leon Richet

Leon Richet - Obrazy

(Solesmes 1847-1907 Paris) Weg durch eine große Landschaft, signiert Leon Richet, Öl auf Leinwand, 122,5 x 162,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

01.12.2020 - 10:34

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Leon Richet

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online