Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072600/0001

Johann Baptist Wengler

(St. Radegund 1815-1899 Wien) Zwei Katzen und drei Katzenjunge am Bauernhof, Radierung, in der Platte signiert und datiert JB Wengler (1)845, 11 x 15,5 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

01.12.2020 - 10:38

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Johann Baptist Wengler

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online