Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070752/0003

Wilhelm Pilgram

(Stuttgart 1814-1889) Der junge Naturforscher (Bildnis eines Knaben mit Schmetterlingsnetz und Botanisiertrommel), signiert, datiert W. Pilgram 1862, Öl auf Leinwand, 107 x 78 cm, ovales Format, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

01.12.2020 - 10:46

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Wilhelm Pilgram

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.12.2020 - 10:46
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online