Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 50

Kinder- Hobelbank,

20. Jh., lackiertes Hartholzgestell auf kufenartigen Füßen mit doppelter Stegverbindung, ca. 75 x 90 x 47 cm, rest. Zustand

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

23.11.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kinder- Hobelbank,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 23.11.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online