Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 111

Zwei Reliefportraits

Eichenholz geschnitzt und farbig gefasst, Öse mit Eisen gestärkt; wohl 18. Jh., Dm. ca. 22 cm.

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

03.12.2020 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 384,-
Vyvolávací cena:

Zwei Reliefportraits

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Hodiny, technologie a kuriozity
Datum: 03.12.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online