Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-460290/0001

Obstschale

Silber 800, auf Standfuß und vier Beinen, floral geziert, aufgelöteter Rand, zwei Henkel österr. ungar. Amtspunze 1872-1937, 595,9 g Gebrauchsspuren, eine Druckstelleøs596

30.11.2020 - 10:03

Vyvolávací cena:

Obstschale

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění
Datum: 30.11.2020 - 10:03
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online