Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-329424/0004

7 Kaffeelöffel

13-lötiges Silber, Meisterzeichen I. M. (1 x M. W.), Taxfreistempel 1810-1824, Wiener Radlpunze 1814, zus. 97,3 g, ein Löffel etwas unpassend (dieser ohne Taxfreistempel), monogrammiertøs97

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

30.11.2020 - 10:25

Vyvolávací cena:

7 Kaffeelöffel

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění
Datum: 30.11.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online