Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119988/0000

Wandmaske

, Mitte 20. Jhdt. Ausführung Goldscheider/Germany, aus Keramik, farbig bemalt, glasiert, Höhe 27,5 cm, mit Stempel und Papiervignette gemarkt, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wandmaske

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck Kunst Antiquitäten
Datum: 14.12.2020 - 15:45
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online