Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120240/0000

Ferdinand Wüst

(1845 in Bayern geboren, tätig in Graz um 1900) Zunft der Müller mit Wappenzier, auf der Rückseite signiert Wüst Ferdinand, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 13 x 7 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:

Ferdinand Wüst

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online