Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120173/0000

Béla Konrad

(Geboren 1869 in Sarva, gestorben in Graz, Studium in Graz und München) "Maria Zell", handsigniert Konrad, Radierung, Stockgröße 18 x 23,5 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Béla Konrad

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online