Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023770/0006 -

Kurt Weber *

(Weiz 1893-1964 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz u. der Knirrschule in München)"Paris", rückseitiger Nachlassstempel, Bleistiftzeichnung auf Papier, Blattgröße 27 x 34,5 cm, verglast gerahmt, Altersspuren, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Kurt Weber *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online