Monogrammist 20. Jhdt.,
"Aurach bei Kitzbühel", monogrammiert, Aquarell auf Papier, Blattgröße 22 x 30 cm, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.12.2020 - 15:33
- Vyvolávací cena:
Monogrammist 20. Jhdt.,
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2020 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Graz |