Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023375/0010

Ernst Gradischnig *

(Wiendorf, Kärnten 1949 geb.) Insel Pag, betitelt, handsigniert, datiert Gradischnig 83, Aquarell auf Papier, Blattgröße 43 x 55 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Blattrand beschädigt, verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:36

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Ernst Gradischnig *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online