Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119477/0000

Künstler 2. Hälfte 20. Jahr hundert

Ehrenhausen/Südstmk. handsigniert, datiert, HWolf80, Aquarell auf Papier Bildausschnitt 37,5 x 29 cm Passepartout, verglast, gerahmt gering stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online