Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023790/0008

Dekorativer Becher

19. Jhdt., aus blauem Alabasterglas, konische, eingezogene Wandung, mit Emailbemalung, goldener Lippenrand, Höhe 10,5 cm, geringfügig beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:

Dekorativer Becher

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online