Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120304/0000

Steigender Hengst

Wiener Porzellan, Marke Augarten, weiß glasiert, Höhe 29 cm, mit unterglasurblauem Bindenschild gemarkt, Modellnummer 1831, (2. Wahl), guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Steigender Hengst

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online