Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119903/0000

Neoklassizistische Teekanne mit Rechaud

lackierter Metallkörper, mit getriebenem Lorbeerblattdekor, Henkel mit Rohrgeflecht, Gesamthöhe 42,5 cm, 1. Drittel 20. Jhdt., Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online