Diamant/Brillant Halsspange
Weißgold 585, 1 Altschliffdiamant ca. 0,25 ct, 2 Brillanten, Durchmesser ca. 13 cm, 7,7 g øG8
14.12.2020 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Diamant/Brillant Halsspange
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2020 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Johnny Friedlaender *
- Große Kaminuhr auf Sockel, Meissen Ende 19. Jh.,
- Poststück - Brit. Bes. Eritrea (M. E. F.) eingeschr. Bankbrief