Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023722/0004

Zündholzbehältnis

Gold 580, dekoriert, monogrammiert, östrerreichische Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, Maße 58 x 37 mm, 26,9 g øG26

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

14.12.2020 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Zündholzbehältnis

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck Kunst Antiquitäten
Datum: 14.12.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online