Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023359/0031

Dekorative Vase

Kunstkeramik 20. Jhdt., farbig glasiert, gold gerändert, bauchige, nach oebn verjüngte Wandung mit 4 sichelförmigen Handhaben besetzt, Höhe 41,5 cm, am Boden nummeriert, Sockelrand bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:48

Vyvolávací cena:

Dekorative Vase

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:48
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online