Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023359/0037

Blumenübertopf 20. Jhdt.

aus österr. Kunstkeramik, farbig glasiert, gerillte durchbrochen gearbeitete Wandung, Innendurchmesser 23 cm, Höhe 20,5 cm, ungemarkt

Expert: Friedrich Reinbacher

14.12.2020 - 15:50

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Blumenübertopf 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2020 - 15:50
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online