Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10

HRABANUS MAURUS.

De laudibus sanctae crucis. Edidit A. Henze. Leipzig, E. Poenicke 1847. Fol. Mit 1 Textholzstich und 30 blattgroßen Reporduktionen der Figurenund Gittergedichte. 3 Bll., LXXV S. Ln. d. Zt. mit goldgepr. Deckelbordüre (leicht fleckig und berieben).

- Stockfleckig.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

14.12.2020 - 17:03

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

HRABANUS MAURUS.

- Stockfleckig.

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce:
Datum: 14.12.2020 - 17:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online