Brillant Damenring zus. ca. 0,70 ct
Ringkopf Gold/Weißgold 585, Ringschiene, Gold/Weißgold 750, gerillte Fasson, RW 56, 13,7 g, Tragespurenøg14
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
03.12.2020 - 10:26
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 03.12.2020 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |