Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022692/0004

Brillant Emailbrosche "Zwei Vögel auf einem Ast"

Gold/Weißgold 750, zwei größere Brillanten, zus. ca. 0,75 ct, weitere Brillanten, zus. ca. 1,10 ct, zwei Rubine als Augen, translucides färbiges Email, 17,5 g, Gebrauchsspurenøg17

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

03.12.2020 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 03.12.2020 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online