Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-456746/0003

Brillant Kulturperlen Armkette

Gold ca. 580 Platindoublierung, ein Altschliffbrillant, österr. Kontrollamtszeichen 1867 - 1872, Länge ca. 19 cm, Steckschließe, Sicherheitsverschluss, 8,2 gøg8

Expert: Stephan Kutil

03.12.2020 - 11:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 03.12.2020 - 11:15
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online